Movies
Ratings
156
The AttorneyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Mourning GraveRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 1.0
PadakRated ★ 4.0
Very Good GirlsRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5