Movies
Ratings
255
The Monuments MenRated ★ 3.0
The Barber of SiberiaRated ★ 3.5
LovelaceRated ★ 2.5
The Pelican BriefRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
The StudentRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.5
The RoadRated ★ 1.5
City of AngelsRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Big DaddyRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.5