Series
Ratings
52
My Secret HotelRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 1.5
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5