Movies
Ratings
334
La lunaRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Jimmy's HallRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0