Movies
Ratings
74
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 2.5