Movies
Ratings
607
The HousemaidRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0