Titles you rated
PandoraRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
TenetRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.0