Titles you rated
AladdinRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5- HeartbreakersRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Confessions of a Dangerous MindRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
FractureRated ★ 2.5
Life of BrianRated ★ 2.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 1.5