Movies
Ratings
765
The NotebookRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 1.0
Saw IIRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.5