Series
Ratings
18
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 1.0