Titles you rated
AvatarRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5