Series
Ratings
95- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 1.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 2.5
Spring Turns to SpringRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0