Movies
Ratings
770
BlackkKlansmanRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0