Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
1899Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Firefly Lane Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.0