Movies
Ratings
21
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 1.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 0.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
My Little BrideRated ★ 1.5
CubeRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0