Series
Ratings
36
All My Love For YouRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0