Movies
Ratings
185
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5