Titles you rated
School 2017Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0