Titles you rated
Children of MenRated ★ 5.0
Draft DayRated ★ 5.0
ExtractedRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
Time TrapRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5