Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5