Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0