Titles you rated
MindhunterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Silicon ValleyRated ★ 2.5
Silicon ValleyRated ★ 2.5- Prison Break Season 5Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0