Movies
Ratings
27
UpRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Men in HopeRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0