Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 2.5
August RushRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0