Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
HugoRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Brain on FireRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0- Twilight: Saya in SasaraRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5