Series
Ratings
25
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Planet EarthRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 빛의 물리 학Rated ★ 2.5