Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0