Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 3.0
Man vs. WildRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 4.5
Man vs. WildRated ★ 4.5