Titles you rated
Macadam StoriesRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
The Kings of SummerRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PostRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5