Titles you rated
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
SidewaysRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Along Came PollyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0