Series
Ratings
291- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0- The Memoirs of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.5
- Wing ChunRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0
After School: Lucky or Not Season 1Rated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.0