Series
Ratings
141
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.5
Sweet BunsRated ★ 2.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 1.5
City HallRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 2.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.5
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0