Movies
Ratings
172
Little ForestRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5