Titles you rated
- The LoverRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0