Titles you rated
Imaginary CatRated ★ 0.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5