Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 1.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5