Titles you rated
The ReaderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0