Movies
Ratings
53
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0