Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 5.0
Inside JobRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 2.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0