Series
Ratings
136
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 5.0
Furuhata ChugakuseiRated ★ 4.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 5.0- Alibi BreakerRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
NemesisRated ★ 4.5
The Detective is Way AheadRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Doubutsu Sentai ZyuohgerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- 초밥왕자Rated ★ 3.0