Movies
Ratings
840
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.0
Fast XRated ★ 3.0