Titles you rated
Meteor GardenRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
LuciferRated ★ 2.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5