Series
Ratings
223
Long VacationRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
StartUpRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
BabyRated ★ 4.0
The ClubRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- All Men Are BrothersRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0
The Legend of Hao LanRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0