Movies
Ratings
173
The HimalayasRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0