Movies
Ratings
739
WeaponsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0- CandyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 2.5
The BanquetRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
ThesisRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0