Movies
Ratings
165
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0