Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
QueerRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Other Way AroundRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0