Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5