Movies
Ratings
305
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0