Series
Ratings
14
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5